Fırsatlar

009-clean

Temizlik Paketleri

Evine geldiğinde mis gibi kokmasını mı istiyorsun? S-Home bunu senin için düşündü ve hesaplı temizlik paketlerini oluşturdu. Bunlar haftalık temizlik paketi, aylık temizlik paketi ve sezonluk temizlik paketi olarak üçe ayrılıyor. Hadi sende sana uygun olan temizlik paketini seç, gerisini bize bırak. Evin mis gibi kokarken her şey daha güzel olacak!
001-couch

Kampanyalı Mobilya Paketleri

Evine en uygun modern ve şık ürünlere sahip olabileceğin ekonomik paketler burada. S-Home için en özel fiyatlarla seninle buluşturuyoruz. S-Home, her zaman olduğu gibi sen ve senin gibi öğrencilerin yanında!

008-invoice

Fatura Abonman

S-Home, yeni bir şehirde, rüyaların ötesinde bir hayat kurma yolunda seni şehrin kargaşasıyla yalnız bırakmıyor ve yardımına koşuyor. Senin ve evin için gerekli olan fatura ve abonmanlık işlemlerini S-Home yapıyor, keyfi senin oluyor.
003-coupon

İşletme İndirimleri

Semtinin en iyi mekanlarında S-Home’lular için muhteşem fırsatlar ve indirimler seni bekliyor. Eğlenmek en çok öğrencilerin hakkı diyor ve seni S-Kartın ile baş başa bırakıyoruz.

007-shipped

İndirimli Nakliye ve Tadilat

İyi bir usta ararken karşına çakabilecek problemlerin farkındayız. Olsun, sen bunları dert etme. Her yerde olduğu gibi S-Home yine yanında! Evinde ihtiyacın olabilecek tadilat işlemleri için anlaşmalı olduğumuz firmalar ile sorununu anında ve indirimli bir şekilde çözüyoruz. S- Home ile berabersen ufak dertleri kafana takma bir WhatsApp mesajı kadar uzağındayız.
002-pets

S-Home’dan sonra en iyi dostun!

Küçük dostlarımızın sıcacık bir yuvaya ihtiyacı var. S-Home hem onlara sıcak bir yuva hem de sana tatlı bir ev arkadaşı olması için sahiplendirme yapıyor.

005-event

Ortamların parlayan yıldızı olman için sana bir şans sunuyoruz!

S-Home sana istediğin daireyi bulmakla yetinmeyip, üniversite hayatında sosyalleşmen ve eğlenmen için sosyal aktivitelerden yararlanmanı sağlıyor. Etkinlik takvimini takip etmeyi unutma, hayatın boyunca unutamayacağın birbirinden özel etkinlikler sizler için hazırlanıyor!
010-checklist

Her şey bir adım uzağında

S-Home platformuna dahil olmak ve ev arkadaşı bulmak için yapman gereken tek şey form doldurmak. Formu doldurduktan bir hafta içersinde sana bilgi verilecek. İstediğin kriterlere göre formunu doldur hem evini hem de ev arkadaşını bulalım. S-Home bu sene çok güzel olacak!
Talep Oluştur