Hakkımızda

Biz, kurucu başkanımız Ali Samed Güneş’in düzenlediği ve yıllardır geliştirerek sürdürdüğü Model Birleşmiş Milletler Konferanslarında bir araya gelmiş ve katlanarak büyümüş bir aileyiz. Lonca organizasyon adı altında şirketleşen bu ailenin amacı, globalleşen dünyada gözlemlediğimiz eksiklikleri fırsata dönüştürerek, yaratıcı girişimci projeler geliştirmek ve hayata geçirmektir. Her biri uluslarası alanlarda ilgili ve aktif olan proje geliştirmenlerimiz; Türkiye’nin dört bir yanından farklı kültür ve temelleri benimsemiş, ve bu sayede bir araya gelindiğinde eşsiz bir dinamik yakalamıştır. Biz Lonca organizasyon olarak bu dinamizmi, yeni fikirlere ve projelere çevirmeyi hedefleyen bir girşimci proje geliştirme şirketiyiz.


Misyonumuz

Gelişen Dünya fikrini benimsemiş genç girişimcilerden oluşan şirketimizin çalışmalarını koordineli, planlı ve ekip ruhu çerçevesinde sürdürmeyi hedefler.

Şirketin temel amacı genç fikirleri ve projeleri ortaya çıkarmak ve  bir takım olarak, Lonca çatısı altında bunları hayata geçirmektir.

Başarmak için başlamak,düşünmek, planlamak, geliştirmek ve en iyi şekilde noktalamak yolunda birbirini desteklemeyi amaçlar.

Yenilikçiliği topluma aşılamayı; kendisi ile beraber toplumu geliştirmeyi, vizyon kazandırmayı, üreten bir toplum oluşturmayı hedefler.

Lonca şirketi dünyayı bütün bilir, farklılıkları güzellik olarak kabul eder.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, “Daima ileri” fikrini benimseyen genç girişimcilere öncülük eden, gelişmek ve var olmak için fikir ve projeler üretmektir.

 Lonca kelimesi dürüstlük ve itaat ilkeleri üzerine kurulu mesleki örgütlenmeyi ifade etmek. Özellikle Ortaçağ’da (Osmanlı) lonca teşkilatı, ekonomide büyük rol oynamıştır. Lonca isminin saygınlığı şirketin mihenk taşıdır.

Lonca isminin ağırlığına mutabık bir saygınlık için önce kalite sonra kalite ve sonra yine kalite diyerek yükselen adımlarını devam ettirmektedir. 

Uluslararası pazarlarda da yer almak isteyen firmamız, fark yaratmayı ve bulunduğu bütün sektörlere öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Bize Ulaşın

Bize Yazın

    Talep Oluştur